הראיה ההוליסטית הטבעית , והשילוב בין שיטות הטיפול , מאפשר בעזרת ה' ריפוי מהיר ממצבים בריאותיים רבים.

גולת הכותרת של הקליניקה, השאיפה האמיתית שלי,  הוא בתחום הטראומה. במשך תקופה ארוכה נבנתה תכנית מיוחדת ומסודרת הכוללת כמעט את כל תחומי הריפוי בהם אני עוסק, על מנת להביא לריפוי מלא ומקיף ככל האפשר של הסובלים מטראומות נפשיות, וחזרתם לתפקוד ולחיים רגילים. גם בהיבט הרגשי, גם בהיבט הנוירולוגי, וגם בהיבטים הגופניים השונים.  זו תכנית ייחודית שנבנתה על בסיס מחקר מעמיק ונסיון טיפולי. תקוותי היא כי רבים יוכלו להבריא בעזרתה, במדינה מוכת הטראומות שלנו.

9

      תהילה - דולה ורפלקסולוגיה 

 

במה מטפל: לחץ דם, כולסטרול , סוכרת, בעיות במערכות פנימיות, בעיות עור, בעיות נוירולוגיות, בעיות רגשיות רבות, הורמונים ופוריות ועוד ועוד.

על השיטה:  שימוש בצמחים לטיפול רפואי הוא עיסוק עתיק כמו האנושות עצמה. תחום מרתק המאפשר טיפול  בבעיות רבות. לאחר תשאול מקיף ואבחון על פי גלגל העין, מוזמנת מבית מרקחת ייעודי תרכובת של מיצויים מצמחי מרפא לפי הצורך הייחודי של המטופל.  הטיפול מלווה גם בהמלצות תזונתיות בסיסיות ושימוש בתוספים לפי הצורך.

 

צרו קשר עוד היום לקביעת תור, או לפגישת היכרות קצרה, ללא עלות.

 

בברכת רפואה שלמה מן השמים

איתמר קגן

 

054-4722503

 

"אם שמוע תשמע לקול ה אלקיך והישר בעיניו תעשה והאזנת למצוותיו ושמרת כל חוקיו כל המחלה אשר שמתי במצרים לא אשים עליך כי אני ה' רופאיך"

הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלנו

 

יצירת קשר:

 

טלפון: 054-4722503

 

אימייל: itamarkagan17@gmail.com

 

בס"ד