הראיה ההוליסטית הטבעית , והשילוב בין שיטות הטיפול , מאפשר בעזרת ה' ריפוי מהיר ממצבים בריאותיים רבים.

גולת הכותרת של הקליניקה, השאיפה האמיתית שלי,  הוא בתחום הטראומה. במשך תקופה ארוכה נבנתה תכנית מיוחדת ומסודרת הכוללת כמעט את כל תחומי הריפוי בהם אני עוסק, על מנת להביא לריפוי מלא ומקיף ככל האפשר של הסובלים מטראומות נפשיות, וחזרתם לתפקוד ולחיים רגילים. גם בהיבט הרגשי, גם בהיבט הנוירולוגי, וגם בהיבטים הגופניים השונים.  זו תכנית ייחודית שנבנתה על בסיס מחקר מעמיק ונסיון טיפולי. תקוותי היא כי רבים יוכלו להבריא בעזרתה, במדינה מוכת הטראומות שלנו.

      פוסט טראומה

 

 

 

 במשך תקופה ארוכה נבנתה תכנית מיוחדת ומסודרת הכוללת כמעט את כל תחומי הריפוי בהם אני עוסק, על מנת להביא לריפוי מלא ומקיף ככל האפשר של הסובלים מטראומות נפשיות, וחזרתם לתפקוד ולחיים רגילים. גם בהיבט הרגשי, גם בהיבט הנוירולוגי, וגם בהיבטים הגופניים השונים.  זו תכנית ייחודית שנבנתה על בסיס מחקר ונסיון טיפולי. תקוותי היא כי רבים יוכלו להבריא בעזרתה. 

התכנית הטיפולית כוללת טיפול ברבדים הנוירולוגיים, ההורמונליים, הרגשיים והגופניים במקביל, באופן עדין והדרגתי שלא יגרום להתעוררות הטראומה. המטרה המטרה היא להשיב למטופל את החוסן הרגשי והגופני, לעבד בעדינות את החוויות המפריעות, ולהביא לאיזון כללי של המטופל. 

 

הכלים העיקריים בהם אני עושה שימוש בטיפול זה הינם: EFT, הטמאה מחדש, דיקור YNSA , וצמחי מרפא.

 

 

 

 

1​

צרו קשר עוד היום לקביעת תור, או לפגישת היכרות קצרה, ללא עלות.

 

בברכת רפואה שלמה מן השמים

איתמר קגן

 

054-4722503

 

"אם שמוע תשמע לקול ה אלקיך והישר בעיניו תעשה והאזנת למצוותיו ושמרת כל חוקיו כל המחלה אשר שמתי במצרים לא אשים עליך כי אני ה' רופאיך"

הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלנו

 

יצירת קשר:

 

טלפון: 054-4722503

 

אימייל: itamarkagan17@gmail.com

 

בס"ד