אודות הקליניקה

קליניקה פלא היא קליניקה לטיפול רב תחומי ברפואה טבעית. הקמתי אותה אותה לפני כ9 שנים לאחר שסיימתי את לימודי במכללת "אלימה" שביישוב אור הגנוז, ליד מרון. מאז היא פועלת במתכונות שונות ובמקומות שונים , עד שהתבססתי במיקום הנוכחי. במשך השנים הוספתי ולמדתי מקצועות טיפול נוספים, רבים ומגוונים.

במסגרת הקליניקה אני נעזר בכלים שונים על מנת להביא לתוצאות הטובות והיעילות ביותר למטופלים הפונים אלי. הבעיה יכולה להיות  בעיית כאב, קשיי תנועה, בעיה במערכות פנימיות יותר, או בכלל קושי בתחום הרגשי. אני מציע דרכי הסתכלות ופתרונות שלרוב חסרים כיום ברפואה הרגילה.

בעבודה בקליניקה, אני מתייחס באופן הוליסטי ומקיף למטופל, ושואף להבין ולטפל בשורש הבעיה. בעצם, איני מטפל בבעיה , אלא באדם העומד לפני , כמהות שלמה, להביא אותו לבריאות שלמה יותר בגוף ובנפש.  אני בוחר בין שלל כלים טיפוליים העומדים לרשותי, ולבסוף מטפל בדרך המיטבית למטופל. באופן זה ניתן לתת מענה לבעיות רבות, ולעיתים קרובות ניתן לחוש הטבה כבר לאחר טיפול אחד. 

 

צרו קשר עוד היום לקביעת תור, או לפגישת היכרות קצרה, ללא עלות.

 

 

בברכת רפואה שלמה 

איתמר קגן

 

054-4722503

 

"אם שמוע תשמע לקול ה אלקיך והישר בעיניו תעשה והאזנת למצוותיו ושמרת כל חוקיו כל המחלה אשר שמתי במצרים לא אשים עליך כי אני ה' רופאיך"

הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלנו

 

יצירת קשר:

 

טלפון: 054-4722503

 

אימייל: itamarkagan17@gmail.com

 

בס"ד